مشاور مامایی- پگاه عبادی midwiferyconsultant.persianblog.ir
سرویس مشاوره تلفنی از سراسر ایران 9099071318 تماس از خط ثابت 
قالب وبلاگ

 

   رئیس اداره ایدز وزارت بهداشت از افزایش دسترسی زنان  آسیب‌پذیر  به خدمات مشاوره و خدمات کاهش آسیب خبر داد.   دکتر  عباس صداقت با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به منظور افزایش دسترسی زنان آسیب‌پذیر به خدمات مشاوره و کاهش آسیب، گفت: در حال حاضر پنج مرکز مشاوره ویژه زنان آسیب پذیر در سطح کشور راه‌اندازی شده و فعال است. برای امسال نیز برنامه‌ریزی شده که 10 مرکز مشاوره ویژه زنان آسیب پذیر به مراکز موجود اضافه شود به این ترتیب تا پایان سال مجموع مراکز مشاوره ویژه زنان آسیب‌پذیر در سطح کشور به 15 مرکز افزایش خواهد یافت. در مجموع سه مرکز در تهران و 12 مرکز در سطح استان‌های دیگر، خدمات مشاوره را به زنان آسیب‌پذیر ارائه خواهند داد.

به گفته رییس اداره ایدز وزارت بهداشت، تمام پرسنل فعال در این 15 مرکز  زن هستند. در این مراکز تمام خدمات مشاوره، درمان بیماری‌های آمیزشی و خدمات کاهش آسیب به طور رایگان و محرمانه به مراجعان ارایه می‌شود.

وی همچنین از طراحی بسته آموزشی کنترل ایدز برای خانواده‌ها خبر داد و گفت: این بسته آموزشی مراحل نهایی تدوین را طی می کند. به این ترتیب خانواده‌ها در ارتباط با برخوردهای لازم با کودکان، نوجوانان و جوانان در مدیریت بحران‌ها آموزش‌های لازم را از این مجموعه آموزشی دریافت می‌کنند.

او ادامه داد: به این ترتیب در قالب بسته آموزشی کنترل ایدز، خانواده‌ها می‌توانند در ارتباط با کنترل این بیماری در درون خانواده خود نقش داشته باشند.

[ شنبه ٩ امرداد ۱۳۸٩ ] [ ٧:٢۳ ‎ق.ظ ] [ پگاه عبادی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

ثُمَّ خَلَقْنَا النُّطْفَةَ عَلَقَةً فَخَلَقْنَا الْعَلَقَةَ مُضْغَةً فَخَلَقْنَا الْمُضْغَةَ عِظَامًا فَکَسَوْنَا الْعِظَامَ لَحْمًا ثُمَّ أَنشَأْنَاهُ خَلْقًا آخَرَ فَتَبَارَکَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخَالِقِینَ سپس نطفه را بصورت علقه [= خون بسته‏]، و علقه را بصورت مضغه [= چیزى شبیه گوشت جویده شده‏]، و مضغه را بصورت استخوانهایى درآوردیم؛ و بر استخوانها گوشت پوشاندیم؛ سپس آن را آفرینش تازه‏اى دادیم؛ پس بزرگ است خدایى که بهترین آفرینندگان است
آرشيو مطالب
امکانات وب