مشاور مامایی- پگاه عبادی midwiferyconsultant.persianblog.ir
سرویس مشاوره تلفنی از سراسر ایران 9099071318 تماس از خط ثابت 
قالب وبلاگ

پژوهشی نشان داد که یک فنجان چای سبز یا دو فنجان چای سیاه از سرطان تخمدان تا حدود ۵۴تا ۵٠ درصد پیشگیری می کند.

همچنین تحقیقات  پژوهشگران در امریکا و سوئد نشان داد که این مواد بر بهبود عملکرد قلب، مغز و کاهش کلسترول بد خون تاثیر شگرفی دارند.

چای سبز دارای خواص ضد سرطانی ویژه ای است تا حدی که آن را بهترین نوشیدنی پس از آب می دانند.

شایان ذکر است که چای سبز و سیاه از یک گیاه به دست می آیند ولی  برای تهیه چای سبز برگها را بخار داده ، گرد می کنند و سپس آنرا خشک می نمایند اما برای تهیه چای سیاه برگها خشک شده، تخمیر شده و برشته می شوند یعنی فرآیند بیشتری به روی چای صورت می گیرد. چای سبز بیش از ١٠٠ برابر ویتامین سی اثر ضد میکروبی دارد.چای سبز چربی ها را می سوزاند و به سوخت و ساز بدن کمک (حدود ٧٠ کالری روزانه) می کند. همچنین با کند کردن روند پیری باعث طول عمر می شود. چای سیاه اثر قابل توجهی در بیماری های قلب و عروق دارد و از رشد تومور های سرطانی پیشگیری می کند.


[ سه‌شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۸ ] [ ۸:٢۱ ‎ب.ظ ] [ پگاه عبادی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

ثُمَّ خَلَقْنَا النُّطْفَةَ عَلَقَةً فَخَلَقْنَا الْعَلَقَةَ مُضْغَةً فَخَلَقْنَا الْمُضْغَةَ عِظَامًا فَکَسَوْنَا الْعِظَامَ لَحْمًا ثُمَّ أَنشَأْنَاهُ خَلْقًا آخَرَ فَتَبَارَکَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخَالِقِینَ سپس نطفه را بصورت علقه [= خون بسته‏]، و علقه را بصورت مضغه [= چیزى شبیه گوشت جویده شده‏]، و مضغه را بصورت استخوانهایى درآوردیم؛ و بر استخوانها گوشت پوشاندیم؛ سپس آن را آفرینش تازه‏اى دادیم؛ پس بزرگ است خدایى که بهترین آفرینندگان است
آرشيو مطالب
امکانات وب