مشاور مامایی- پگاه عبادی midwiferyconsultant.persianblog.ir
سرویس مشاوره تلفنی از سراسر ایران 9099071318 تماس از خط ثابت 
قالب وبلاگ

استرس می‌تواند تاثیرات مهمی روی سلامت جسم و روان و احساسات افراد داشته باشد و به همین خاطر کنترل آن مهارت مهمی به شمار می آید.

متخصصان کلینیک کلیولند برای افزودن به مهارت کنترل استرس و کمک به افراد در زندگی پرتنش امروزی چندین توصیه کارآمد ارائه کرده اند که در پی می‌آید.

این متخصصان تاکید می کنند که سیگار و الکل را ترک کنید و به یک رژیم غذایی سالم روی بیاورید.

بیش از توان خود کاری را به عهده نگیرید و از "نه" گفتن به دیگران نترسید مهم نیست چه کسی از شما تقاضا می‌کند اگر نمی‌توانید کار او را انجام دهید مودبانه تقاضای او را رد کنید.


نکته سوم این که ورزش یکی از مهمترین ابزار تسکین دهنده و کاهش دهنده استرس است که به شما کمک می کند احساس بهتری داشته باشد.

به علاوه تکنیک‌های روزانه آرام سازی یا به اصطلاح ریلکسیشن را نیز تمرین کنید.

زندگی خود را سازماندهی کرده و روی آن کنترل داشته باشید. چیزهایی را که از کنترل شما خارج هستند شناسایی کرده و فقط کارهای را که در توانتان است انجام دهید. سعی کنید عواملی را که در شما باعث بروز استرس می شوند شناسایی کرده و به حداقل برسانید. واقع بین باشید و بپذیرید که نباید همه کارها را انجام دهید بلکه در عوض کارهایی را که خوب انجام می دهید به یاد بیاورید تا آرامش بیابید.

[ جمعه ۳ مهر ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:٠٢ ‎ب.ظ ] [ پگاه عبادی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

ثُمَّ خَلَقْنَا النُّطْفَةَ عَلَقَةً فَخَلَقْنَا الْعَلَقَةَ مُضْغَةً فَخَلَقْنَا الْمُضْغَةَ عِظَامًا فَکَسَوْنَا الْعِظَامَ لَحْمًا ثُمَّ أَنشَأْنَاهُ خَلْقًا آخَرَ فَتَبَارَکَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخَالِقِینَ سپس نطفه را بصورت علقه [= خون بسته‏]، و علقه را بصورت مضغه [= چیزى شبیه گوشت جویده شده‏]، و مضغه را بصورت استخوانهایى درآوردیم؛ و بر استخوانها گوشت پوشاندیم؛ سپس آن را آفرینش تازه‏اى دادیم؛ پس بزرگ است خدایى که بهترین آفرینندگان است
آرشيو مطالب
امکانات وب