مشاور مامایی- پگاه عبادی midwiferyconsultant.persianblog.ir
سرویس مشاوره تلفنی از سراسر ایران 9099071318 تماس از خط ثابت 
قالب وبلاگ

  رییس انجمن قلب کودکان ایران با بیان اینکه بسیاری از بیماری‌های قلبی کودکان درعین بدون علامت بودن، می‌توانند بسیار شدید باشد، هشدار داد: والدین باید کوچکترین موارد غیرطبیعی در نوزاد شان را جدی بگیرند.


دکتر محمد مهران پور استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان ایسنا - واحد علوم پزشکی ایران، در خصوص این مشاهده‌ها از خوب شیر نخوردن نوزاد مثال آورد و گفت: اگر والدین احساس کردند که کودکشان خوب شیرنمی خورد یا هنگام شیرخوردن عرق می کند و یا اینکه ضربان قلبش تند و یا نفسش غیرعادی است و یا چنانچه شاهد کوچکترین مسئله ای در نوزاد خود بودند که به نظر آنها غیر طبیعی است ، باید به پزشک کودکان مراجعه نمایند.

وی ادامه داد: اگر پزشک کودکان کوچکترین شکی به قلب کودک داشت نباید زمان را از دست بدهد و فاقد علامت ظاهری بودن کودک دلیلی ناموجه برای از دست دادن زمان است.

رییس انجمن قلب کودکان ایران ادامه داد: این در حالیست که در بسیاری از بیماری‌ها سرنوشت و پیش آگهی بیمار می تواند در صورت درمان به موقع بسیار متفاوت باشد.

[ دوشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:٢٠ ‎ب.ظ ] [ پگاه عبادی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

ثُمَّ خَلَقْنَا النُّطْفَةَ عَلَقَةً فَخَلَقْنَا الْعَلَقَةَ مُضْغَةً فَخَلَقْنَا الْمُضْغَةَ عِظَامًا فَکَسَوْنَا الْعِظَامَ لَحْمًا ثُمَّ أَنشَأْنَاهُ خَلْقًا آخَرَ فَتَبَارَکَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخَالِقِینَ سپس نطفه را بصورت علقه [= خون بسته‏]، و علقه را بصورت مضغه [= چیزى شبیه گوشت جویده شده‏]، و مضغه را بصورت استخوانهایى درآوردیم؛ و بر استخوانها گوشت پوشاندیم؛ سپس آن را آفرینش تازه‏اى دادیم؛ پس بزرگ است خدایى که بهترین آفرینندگان است
آرشيو مطالب
امکانات وب