مشاور مامایی- پگاه عبادی midwiferyconsultant.persianblog.ir
سرویس مشاوره تلفنی از سراسر ایران 9099071318 تماس از خط ثابت 
قالب وبلاگ

مدیر کل امور فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر از راه‌اندازی دوره دکترای تخصصی اعتیاد در دانشگاه علوم پزشکی تهران خبر داد.

هومان نارنجیها در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در توضیح خبر فوق، گفت: با توجه به حجم تقاضایی که نسبت به راه‌اندازی این رشته اعلام شده است، دکترای تخصصی اعتیاد در دانشکده علوم نوین دانشگاه علوم پزشکی تهران راه‌اندازی شده است.

وی با اعلام این که این رشته از سال جاری دانشجو می‌پذیرد، خاطرنشان کرد: رشته دکتری تخصصی اعتیاد با همکاری مرکز تحقیقات اعتیاد و گروه نوروساینس دانشکده علوم نوین دانشگاه مذکور راه‌اندازی شده است.

مدیرکل امور فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر همچنین با اشاره به گنجاندن آموزش‌های مرتبط با اعتیاد در دوره‌های عمومی دانشگاه‌ها، اعلام کرد: دانشجویان از امسال، دو واحد درسی اختیاری آموزش پیشگیری از اعتیاد نیز می‌گذرانند.


وی با بیان اینکه این برنامه طبق مصوبه رییس‌جمهوری در ستاد مبارزه با مواد مخدر و با نظارت وزارتخانه‌های علوم و بهداشت به اجرا درمی‌آید، آموزش مهارت‌های زندگی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را از دروس آموزشی در قالب واحدهای اختیاری پیشگیری از اعتیاد در دانشگاه‌ها ذکر کرد.

مدیر کل فرهنگی ستاد مبارزه بامواد مخدر یادآور شد: برای آموزش مهارت‌های زندگی در قالب دو واحد اختیاری دانشگاه‌ها، کتاب آموزشی «مهارت‌های زندگی» با همکاری کارشناسان امر تدوین شده و تا مهرماه امسال از واحدهای درسی اختیاری دانشجویان خواهد بود

[ دوشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:۱٦ ‎ب.ظ ] [ پگاه عبادی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

ثُمَّ خَلَقْنَا النُّطْفَةَ عَلَقَةً فَخَلَقْنَا الْعَلَقَةَ مُضْغَةً فَخَلَقْنَا الْمُضْغَةَ عِظَامًا فَکَسَوْنَا الْعِظَامَ لَحْمًا ثُمَّ أَنشَأْنَاهُ خَلْقًا آخَرَ فَتَبَارَکَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخَالِقِینَ سپس نطفه را بصورت علقه [= خون بسته‏]، و علقه را بصورت مضغه [= چیزى شبیه گوشت جویده شده‏]، و مضغه را بصورت استخوانهایى درآوردیم؛ و بر استخوانها گوشت پوشاندیم؛ سپس آن را آفرینش تازه‏اى دادیم؛ پس بزرگ است خدایى که بهترین آفرینندگان است
آرشيو مطالب
امکانات وب